Spolehlivý partner
v oblasti bezpečnostních
a úklidových služeb
i facility servisu

Detektivní
služby

PCO
služby

Úklidové
služby

Ostraha
objektů

Bezpečnostní
služby

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o další podrobnosti námi poskytovaných služeb jsme připraveni reagovat na Vaše dotazy

Reference

Společnost RH Servis Plzeň, s.r.o. poskytuje širokou paletu nabízených služeb pro velkou řadu klientů. Ať už se jedná o soukromé osoby, domácnosti nebo významné výrobní podniky, skladové areály, logistická centra, bankovní a peněžní ústavy atd., je pro nás každý klient důležitý a jeho spokojenost s našimi službami je naší hlavní prioritou. Jelikož jedním z našich hlavních kréd je vzájemná důvěra a diskrétnost, nechceme na tomto místě poutat vaši pozornost rozsáhlým seznamem našich klientů. V případě vašeho zájmu o konkrétní referenční objekty, vám velice rádi poskytneme referenční listiny klientů, kteří nám poskytli souhlas s jejich uveřejněním.

 

Veškeré služby poskytované naší společností jsme připraveni operativně rozšiřovat a pružně přizpůsobovat Vašim potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je bezplatné zpracování cenové kalkulace a přesné specifikace služeb podle předpokládaného rozsahu služeb.

 

Nonstop dispečink

 

Tel.: +420 775 082 239

E-mail: dispecink@rhsp.cz

Kontakt

 

RH Servis Plzeň, s.r.o.

Letiště Líně, Terminál C

Plzeň 330 21

Vyrobilo AG25 s.r.o., 2015